با توجه به اوپن سورس بودن تلگرام و مطابق شرایط تلگرام  هر شخص یا شرکتی میتواند ظاهر و امکانات تلگرام را تغیر و به اسم خود منتشر کند از این قبیل شرکت ها  میتوان به تلگرام فارسی ؛ تلگرام نارنجی ؛ موبوگرام اشاره کرد به این تلگرام ها  " تلگرام غیره رسمی "  گفته میشود. خوب نکته کار اینجا است که این تلگرام ها ده هزار بار در کاقه بازار دانلود و بروی گوشی مردم نصب و مردم با آن به تلگرام لاگین شده اند نکته اینجا است این شرکت ها وقتی مردم با ان نرم افزار ها لاگین میکندد اطلاعات دسترسی به آن اکانت رو ذخیره میکنددو پشت پره با ان اکانت ها افزایش ممبر کانال تلگرام انجام میدهند اینجا است که ممکن است دوستان شما بعضی وقت ها شاکی میشن و میگویند من ناخواگاه جوین بعضی کانال های میشم که خودم اصلا جوین نمیشم . خوب تا حالا فهمیدم یه سری از این نرم افزارهای تلگرام یه اتفاقاتی پشت پرده آن اتفاق میافتد

اد اجباری با لفت باز : بعضی از سایت ها زمان افزایش ممبر کانال تلگرام اینگونه عمل میکنند که اگر شما مثلا 500 ممبر خریداری کنید به تعداد 500 نفر از کسانی که  تلگرام غیره رسمی دارند را به صورت ناخود آگه و بدونه اصلاع جوین کانال شما میکنند. و تعداد 500 نقر ممبر واقعی و ادم واقعی به کانال شما اضافه میکندد اما نکته غم انگیز این افزایش ممبر کانال تلگرام این است که این ادم ها بیچاره بدونه اطلاع از این که اکانت اینها دست آن شرکت ها میباشد جویت کانال شما شده اند و بعد از7 یا 8 ساعت قریب به 90 درصد شان هر جور شده لقت میدن میرن و بعضی وقت ها کار به فحش ناموسی میکشد که چرا من را به کانال  اضاقه میکنند .در این روش چون شرکت ها روزانه کاربران خود را به 100 ها کانال جوین میکنند و دید کاربران خیلی بد شده و حتی خیلی ها تلگرام خود را نیز غیره قعال میکنند . به زبان دیگر کاربرانی که تلگرام های غیرع رسمی را نصب کرده اند  شکار شده اند و از ان ها برای افزایش ممبر استفاده میشود. پیشنهاد میشود از این ممبر ها نخریند چون سایت های ارائه دهنده این نوع ممبر ها هیچ ضمانتی در مقابل لفت ندارند

مشخصات

آخرین جستجو ها